TRAMPEBIL, plåt " Bugatti ", Triang England, 1930-tal.

431348. TRAMPEBIL, plåt " Bugatti ", Triang England, 1930-tal.

Längd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 75 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 789