FICKURSTÄLL, förgylld metall, nyrokoko, sent 1800-tal.

43128. FICKURSTÄLL, förgylld metall, nyrokoko, sent 1800-tal.

Höjd ca 31 cm.

Smärre slitage.
En fot lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31 cm.

Smärre slitage.
En fot lagad.

Antal besök: 941