SKRIVBORDSLAMPA, jugendstil, 1900-talets andra hälft.

431233. SKRIVBORDSLAMPA, jugendstil, 1900-talets andra hälft.

Fot av mässing. Kupa av slipat glas.
Höjd 40 cm, diameter 28 cm.

Nagg på kupans underkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm, diameter 28 cm.

Nagg på kupans underkant.

Antal besök: 1 444