CARIN NILSON(1884-1973). TILLSKRIVEN. GIPSTAVLA, osignerad.

431082. CARIN NILSON(1884-1973). TILLSKRIVEN. GIPSTAVLA, osignerad.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Madonna bild, patinerad, ca. 73x57 cm.

Smuts, kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smuts, kantnagg.

Antal besök: 635