GUNNAR GREIBER. 2 st, "Grängsjö Skolträdgården Fruktträd" samt "Molnen Gröngsjö", olja på duk, signerade.

431081. GUNNAR GREIBER. 2 st, "Grängsjö Skolträdgården Fruktträd" samt "Molnen Gröngsjö", olja på duk, signerade.

Ca 40,5 x 40 cm respektive 91 x 91 cm.

Trycksskada, kreckeleringar, färgbortfall.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gunnar Greiber (1919–2011)

Antal besök: 583