VÄGGLAMPETTER, 2 st, trä, Art deco, Matts i Taserud 1930-tal, sign.

43107. VÄGGLAMPETTER, 2 st, trä, Art deco, Matts i Taserud 1930-tal, sign.

Höjd ca 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm.

Antal besök: 1 095