TAKLAMPA, metall, Fog och Mörup Design, Danmark.

431008. TAKLAMPA, metall, Fog och Mörup Design, Danmark.

Diameter ca 30 cm.

Slitage, repor, fläckar. Elkabel avklipp, kontakt medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 30 cm.

Antal besök: 610