SIDEBOARD, palisander, 1960-tal.

430991. SIDEBOARD, palisander, 1960-tal.

Hyllinredning bakom fyra dörrar. Längd 210, bredd 48, höjd 85 cm.
Möbeln märkt med nr SJV 5131/16. CITES-intyg medföljer.

Bruksslitage, något blekt, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 6 303