ARMBANDSUR, 5 st, Raketa, Örnen, Tissot, Lejon, Porta. 1900-tal.

430974. ARMBANDSUR, 5 st, Raketa, Örnen, Tissot, Lejon, Porta. 1900-tal.

Herrmodeller bl.a tankmodell Lejon.

Bruksslitage. Ett armband med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 600