KORS, 1930-tal.

KORS, 1930-tal.
430966. KORS, 1930-tal.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Metall och trä. Inskription a tergo. Ca. 49x51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!
430966. KORS, 1930-tal.

Antal besök: 760