TAKLAMPA, glas, Asea Elektroskandia, 1900-tal.

430956. TAKLAMPA, glas, Asea Elektroskandia, 1900-tal.

Etikettmärkt, höjd ca 34 cm.

Slitage, taksockel i plast med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt, höjd ca 34 cm.

Antal besök: 939