ANDERS KOSKULL. Interiör med kvinna och barn. Olja på duk, signerad.

430937. ANDERS KOSKULL. Interiör med kvinna och barn. Olja på duk, signerad.

36 x 26 cm.

Smärre repor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 26 cm.

Antal besök: 2 855