SOFFBORD, njurformat, 1950-tal.

430893. SOFFBORD, njurformat, 1950-tal.

Längd 85 cm, bredd 60 cm, höjd 58 cm.

Slitage, skivans faner har lyft sig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 111