ARMBAND till damur, 18k guld, WEGE Malmö 1938.

430889. ARMBAND till damur, 18k guld, WEGE Malmö 1938.

Längd ca 13,5 cm. Bredd 4 mm.
Vikt ca 4,5 cm.
2 extra lösa delar Total vikt 0,5 gram.

Slitage, lagningar. 2 skadade lösa dekar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 13,5 cm. Bredd 4 mm.
Vikt ca 4,5 cm.

Antal besök: 988