430884. PARTI GLAS, 8 delar, "Reffla" Arthur Percy, Gullaskruf, bland annat hummertallrikar, 1900-tal.
3 hummertallrikar, längd 30 cm.
Skål, höjd 5,5 cm.
2 skålar för tandpetare, höjd 4,5 cm.
2 skålar för cigaretter/tandpetare, höjd 5,5 cm.
Bruksslitage, hummertallrikar med fotnagg.