LARS JONSSON. Koltrast i Nyponbuskage, olja på duk, signerad samt daterad -93.

430788. LARS JONSSON. Koltrast i Nyponbuskage, olja på duk, signerad samt daterad -93.

Falsmått 48 x 60 cm.
Totalmått inklusive ram 61 x 73 cm.
Lådram med oxiderat silver.
Ung Koltrasthane i nyponbuskage.

Lars Jonsson (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Falsmått 48 x 60 cm.
Lådram med oxiderat silver.

Lars Jonsson (Född 1952)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 715