TV, Philips, 1950-tal.

TV, Philips, 1950-tal.
430755. TV, Philips, 1950-tal.

Fanerad med lövträ. Två dörrar med bakomliggande TV. På hjul. Längd 76. Bredd 71. Höjd 108 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 099