PARAPLYSTÄLL, Carlo, 1970-tal.

430661. PARAPLYSTÄLL, Carlo, 1970-tal.

Cylindrisk form. Klädd i galon, handtag. Röd klädsel invändigt. Mässingsemblem med lejon och enhörning. Etikettmärkt undertill. Höjd 62 cm. Diameter 18 cm.

Slitage samt någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt någon fläck.

Antal besök: 977