KARL VALVE. Komposition med soffa, blandteknik, signerad samt signerad och daterad 2010.

430657. KARL VALVE. Komposition med soffa, blandteknik, signerad samt signerad och daterad 2010.

Bricka, längd 59 cm
Baksida med dedikering.

Fläck på nedre delen av brickan samt mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka, längd 59 cm
Baksida med dedikering.

Antal besök: 596