KISTA, 17/1800-tal.

KISTA, 17/1800-tal.
43063. KISTA, 17/1800-tal.

Nyckel finns, längd 114 cm.

Delvis enare beslag, slitage, skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
43063. KISTA, 17/1800-tal.

Nyckel finns, längd 114 cm.

Antal besök: 1 099