Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HUGO GEHLIN. Motiv från gamla Helsingborg, olja på pannå, monogramsignerad och daterad 26.
43052. HUGO GEHLIN. Motiv från gamla Helsingborg, olja på pannå, monogramsignerad och daterad 26.
28 x 17 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
28 x 17 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 462