CARIN NILSON(1884-1973). TILLSKRIVEN. Skulptur, byst föreställande Voltaire, gips, osignerad.

430518. CARIN NILSON(1884-1973). TILLSKRIVEN. Skulptur, byst föreställande Voltaire, gips, osignerad.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Patinerad. Höjd ca. 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 842