OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, gips, Slöjdskolan i Stockholm, stämplad.

430462. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, gips, Slöjdskolan i Stockholm, stämplad.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Pojke och gås, efter en antik skulptur från Grekland, höjd ca. 39 cm.

Lagning på vinge, skrapmärke på mage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 486