DAMARBETSBORD, med 6 lådor i sargen, 1800-tal.

43043. DAMARBETSBORD, med 6 lådor i sargen, 1800-tal.

Diameter 47,5, höjd 74 cm.

Slitage. Knoppar saknas, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 47,5, höjd 74 cm.

Antal besök: 640