AUTOGRAFER, ca 110 st, 2 block samt en inramad, bl.a. Alice Babs och Povel Ramel.

430330. AUTOGRAFER, ca 110 st, 2 block samt en inramad, bl.a. Alice Babs och Povel Ramel.

Samtliga autografer i de två blocken är från 1940-talet.

Bland autograferna finns både skådelspelare, musiker och idrottsmän, här kan nämnas Yngve Stoor, Shad Collins och Åke Grönberg.

Inramad autograf av skulptören Willy Gordon.

Bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks- och åldersslitage.

Antal besök: 1 179