430330. AUTOGRAFER, ca 110 st, 2 block samt en inramad, bl.a. Alice Babs och Povel Ramel.
Samtliga autografer i de två blocken är från 1940-talet.
Bland autograferna finns både skådelspelare, musiker och idrottsmän, här kan nämnas Yngve Stoor, Shad Collins och Åke Grönberg.
Inramad autograf av skulptören Willy Gordon.
Bruks- och åldersslitage.