STEN LINDAHL. Besvärsgatan, Oskarshamn. Olja på duk, signerad samt daterad -72.

430232. STEN LINDAHL. Besvärsgatan, Oskarshamn. Olja på duk, signerad samt daterad -72.

50,5 x 48,5 cm.

Sten Lindahl (1923–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

50,5 x 48,5 cm.

Sten Lindahl (1923–2012)

Antal besök: 1 005