VILHELM ENGSTRÖM. Samer vid fjällsjö. Olja på duk, signerad.

430205. VILHELM ENGSTRÖM. Samer vid fjällsjö. Olja på duk, signerad.

42 x 63 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 63 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 3 548