SAMLING SELMA LAGERLÖF BÖCKER, 12 delar, helfranska band, 1930-tal.

430175. SAMLING SELMA LAGERLÖF BÖCKER, 12 delar, helfranska band, 1930-tal.

Bl.a Charlotte Löwnsköld, Gösta Berlings saga och Kejsaren av Portugallien.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 219