SOFFA/DAGBÄDD, Bror Boije, Dux, 1980-tal.

430160. SOFFA/DAGBÄDD, Bror Boije, Dux, 1980-tal.

Brun klädsel. Utdragbar sängbotten undertill. Madrassernas storlek 200 x 80 resp 190 x 80 cm. Soffans längd 208 cm.

Tygskada på sittdynan samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 060