FIGURINER, 2 st, skuret och bemålat trä, varav en Lorens Larsson, 1900-tal.

430126. FIGURINER, 2 st, skuret och bemålat trä, varav en Lorens Larsson, 1900-tal.

Höjd ca 18,5 resp. 22 cm.

Slitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18,5 resp. 22 cm.

Slitage, smärre märken.

Antal besök: 837