DIVERSE, 9 delar, 1900-talets mitt/andra hälft.

430066. DIVERSE, 9 delar, 1900-talets mitt/andra hälft.

Nilsjohan, ishink, "Is-Sissi", höjd 18 cm
2 stycken plastburkar, höjd 16,5 cm, Per Bjelving.
Tillbringare, höjd 21 cm, Ab Husqvarna Borstfabrik Sweden.
Hylla "stringmodell", 3 hyllplan à 74 x 18 cm.
Tvättkorg, höjd 18 cm.
Kylväska, höjd 34 cm.
Torkhuv "Interma Siv", med bordsstativ
m.m.

Ålders- samt bruksslitage.
Torkhuven ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tvättkorg, höjd 18 cm.
Kylväska, höjd 34 cm.
m.m.

Ålders- samt bruksslitage.
Torkhuven ej funktionstestad.

Antal besök: 1 373