VYKORT/BREFKORT, ca 490 st, mestadels jul- och gratulationskort.

430046. VYKORT/BREFKORT, ca 490 st, mestadels jul- och gratulationskort.

Bland annat Jenny Nyström.

Slitage, skador, postgångna och icke-postgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat Jenny Nyström.

Antal besök: 619