SOLSTOLAR, ett par, "Rimmö", Ikea, 2000-tal.

4300319. SOLSTOLAR, ett par, "Rimmö", Ikea, 2000-tal.

Rygghöjd 80-95 cm (tre steg), bredd 58 cm.
Mått ihopfällda 160x58 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ihopfällda 160x58 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 553