BOKHYLLA/SKÅP, teak, Bränntorps 1950/60-tal.

429958. BOKHYLLA/SKÅP, teak, Bränntorps 1950/60-tal.

Längd 120cm
Bredd 40cm
Höjd 160cm
Ben i mässing.

Slitage, märken/repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 120cm
Bredd 40cm
Höjd 160cm
Ben i mässing.

Slitage, märken/repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 631