KANONER, 1-par, gjutjärn, Stavsjö bruk, 1900-tal.

429937. KANONER, 1-par, gjutjärn, Stavsjö bruk, 1900-tal.

Total längd 57 cm. Bredd 27 cm. Höjd 28 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 1 679