FIGURINER, 3 st, porslin, troligen Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, Tyskland, 1900-tal.

42989. FIGURINER, 3 st, porslin, troligen Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, Tyskland, 1900-tal.

Höjd ca 9,5 - 28 cm.

Slitage, skador på kläder samt ett avslaget finger på större figurin samt en mindre.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9,5 - 28 cm.

Antal besök: 1 881