CYKEL, troligen 20", Puch, 1900-talets andra hälft.

429886. CYKEL, troligen 20", Puch, 1900-talets andra hälft.

Höj och sänkbar sadel. Utrustad med lampa, pingla, kedjeskydd, pakethållare samt stöd. Sadelskydd medföljer.

Bruksslitage, dåligt med luft i däcken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 6 680