TRÄSNITT, 3 st, signerade Ando Hiroshige, Japan, tidigt 1900-tal.
429846. TRÄSNITT, 3 st, signerade Ando Hiroshige, Japan, tidigt 1900-tal.
17 x 23 cm.
gulnade.
Gör en kostnadsfri värdering!
17 x 23 cm.
gulnade.
Herrljunga Auktionsverk
979