TRÄSNITT, 3 st, signerade Ando Hiroshige, Japan, tidigt 1900-tal.

429846. TRÄSNITT, 3 st, signerade Ando Hiroshige, Japan, tidigt 1900-tal.

17 x 23 cm.

gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 x 23 cm.

gulnade.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 083