TV, 2 st. MX 5500 samt MX 3500, Bang & Olufsen, 1980-tal.

429789. TV, 2 st. MX 5500 samt MX 3500, Bang & Olufsen, 1980-tal.

28" respektive 21"
MX 5500 med stativ.
En fjärrkontroll Beolink 1000 ingår.

Smärre slitage samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

28" respektive 21"
MX 5500 med stativ.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 069