Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, porslin, Bambi, Walt Disney Goebel, 1900-talets mitt.
429753. FIGURIN, porslin, Bambi, Walt Disney Goebel, 1900-talets mitt.
Höjd ca 8,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 8,5 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
7 659