DIVERSE LEKSAKER Segelbåt i trä STAR YACHT ENGLAND, docka, militärfordon med mera.

42974. DIVERSE LEKSAKER Segelbåt i trä STAR YACHT ENGLAND, docka, militärfordon med mera.

Båtens lägd 60 cm. Blyköl.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båtens lägd 60 cm. Blyköl.

Skador och slitage.

Antal besök: 903