429712. LJUDSYSTEM, Sony DVD Home Theatre System DAV-IS50, samt Jamo Flat Subwoofer, samtida.
5.1-kanaligt ljud, 650 W, DVD, S-AIR, HDMI® Specifikation
samt Jamo Flat Subwoofer.
Bruksslitage samt repor. Jamon saknar ett stödben. Fungerar vid katalogisering - ingen garanti lämnas på funktion.