LJUDSYSTEM, Sony DVD Home Theatre System DAV-IS50, samt Jamo Flat Subwoofer, samtida.

429712. LJUDSYSTEM, Sony DVD Home Theatre System DAV-IS50, samt Jamo Flat Subwoofer, samtida.

5.1-kanaligt ljud, 650 W, DVD, S-AIR, HDMI® Specifikation
samt Jamo Flat Subwoofer.

Bruksslitage samt repor. Jamon saknar ett stödben. Fungerar vid katalogisering - ingen garanti lämnas på funktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

samt Jamo Flat Subwoofer.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 099