STOLAR, 4 st, Karl Johan, Lindome. Signerade Pehr Andersson, Skäggered (1776-1833).

429559. STOLAR, 4 st, Karl Johan, Lindome. Signerade Pehr Andersson, Skäggered (1776-1833).

Björk med fast stoppad och tygklädd sits.

Bruksslitage, lagningar, förstärkningar, tyg med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 994