FIGURINER, 2 st, glaserat lergods, Höganäs.

429551. FIGURINER, 2 st, glaserat lergods, Höganäs.

I form av sparbössor. Höjd 6,5-13 cm.

Bruksslitage, en av figurinerna med kraftig lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 903