KAFFESERVIS, Christinehof, 20 delar, exclusive edition med vintermotiv.

429506. KAFFESERVIS, Christinehof, 20 delar, exclusive edition med vintermotiv.

Gods med tryckt dekor av vintermotiv samt förgyllning
8 koppar, höjd 6,5 cm
7 kaffefat, diameter 13 cm
5 assietter, diamater 17 cm
Signerade.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 koppar, höjd 6,5 cm
7 kaffefat, diameter 13 cm
5 assietter, diamater 17 cm
Signerade.

Bruksskick.

Antal besök: 1 878