PIERRE LAFITTE. Olja på duk, stilleben, signerad TH Jansen.

429505. PIERRE LAFITTE. Olja på duk, stilleben, signerad TH Jansen.

50 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 40 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 352