ULF LUNDELL. Hommage à William S, Färglitografi, signerad och numrerad 15/100, daterad -89.

429479. ULF LUNDELL. Hommage à William S, Färglitografi, signerad och numrerad 15/100, daterad -89.

77 x 58 cm.

Ulf Lundell (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

77 x 58 cm.

Ulf Lundell (Född 1949)

Antal besök: 1 905