LEKSAK, X-7 Space Explorer Ship. 1960-tal.

429360. LEKSAK, X-7 Space Explorer Ship. 1960-tal.

Diameter ca 20 cm.

Bruksslitage. Sprickor i plastkupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 20 cm.

Antal besök: 1 170