LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Carl Petter Lindborg, Kristianstad 1844.

42932. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Carl Petter Lindborg, Kristianstad 1844.

Verksam 1831-1852, höjd ca 22 cm.

Slitage, bucklor, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, lagning.

Antal besök: 2 165