LOCKURNA, porslin, Sven Erik Skawonius, Upsala Ekeby /Karlskrona, 1930-tal.

429309. LOCKURNA, porslin, Sven Erik Skawonius, Upsala Ekeby /Karlskrona, 1930-tal.

Höjd 19,5 cm.

Ett obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm.

Ett obetydligt nagg.

Antal besök: 1 736